Zvárač TIG

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Blízko Eindhoven, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
€ 10-11 brutto/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme TIG zvárača pre spoločnosť, ktorá vyrába stroje pre rôzne druhy priemyslu. Budete zvárať komponenty, ktoré sú pripravené inými ľuďmi, k základni strojov, ktoré sú vyrobené z nereze. Nakoľko budete pracovať so šablónami, nie je potrebná znalosť čítania technickej dokumentácie. Zváračský certifikát nie je vyžadovaný.
Táto práca je na 3 mesačný projekt s možnosťou dlhodobej spolupráce v prípade, že spoločnosť bude s Vašou prácou spokojná.
Po príchode do Holandska budete musieť vykonať testovaciu skúšku zo zvárania.

Holandská pracovná zmluva.
Stabilná spoločnosť s množstvom pracovných príležitostí.
Spoločnosť zabezpečí ubytovanie v Holandsku.

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.jobs

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť vyrába a inštaluje stroje, dopravníkové systémy a logistické systémy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Skúsenosti s TIG zváraním nereze.
Schopnosť komunikovať s vedúcim pracovníkom po anglicky alebo nemecky.
Vlastné auto je výhodou.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2333826  Datum zveřejnění: 19.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: € 10-11 brutto/hod.