Pracovník v stavebníctve - Izolatér

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
€ 11 / hod. v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme izolatérov na aplikovanie izolácie (striekaním) pri rekonštrukciách domov a bytov. Zamestnanec nemôže mať strach z prác vo výškach. Práca vhodná aj pre dvojice.

Je nutná znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, v prípade dvojíc aspoň jeden musí mať auto, ktorým budete cestovať do Holandska a na pracovisko.

- dobré ubytovacie podmienky
- zaujímavá práca s perspektívou na dlhšie obdobie
- holandská pracovná zmluva
- 8 hod. prac. doba, možnosť práce aj na nadčas

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.sk

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

V prípade, že potrebujete ďalšie informácie, kontaktujte nás prosím na telefónnom čísle: 048 – 321 4 321

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť sprostredkováva prácu v stavebnom priemysle a iných odvetviach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kandidát nemusí mať predchádzajúce skúsenosti s uvedenou prácou ale prax v stavebníctve je podmienkou.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2498066  Datum zveřejnění: 2.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: € 11 / hod. v čistom