Automechanik

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8,90 - 9,90 EUR/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 20 automechanikov, ktorí budú na konci výrobnej linky kontrolovať funkčnosť a správnosť montáže vozidiel. Prax v odbore automechanik min. 1-3 roky, nutná znalosť a praktické skúsenosti so zariadeniami určenými na testovanie a diagnostiku vozidiel a takisto nutná znalosť práce s bežným náradím pre automechanikov. Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni. Práca na tri zmeny.

- Holandská pracovná zmluva
- Dobré ubytovanie
- Pracvné oblečenie a pracovnú obuv poskytne zamestnávateľ
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Zaujímavá práca v modernej spoločnosti
- 24 dní dovolenky / rok
- Mzda vyplácaná v týždenných intervaloch
- Uvedená mzda je bez príplatkov za zmennosť
- Prvá cesta do NL hradená zamestnávateľom

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.jobs

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Renomovaná automobilová spoločnosť TESLA - výrobca elektromobilov.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Vzdelanie v odbore automechanik/mechanik
- Niekoľkoročná prax
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Vodičský preukaz skupiny B
- Vlastné auto podmienkou (v prípade viacčlennej partie je možné auto prenajať za poplatok v Holandsku)

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2966616  Datum zveřejnění: 8.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 8,90 - 9,90 EUR/hod. netto