Murár - práca s Ytong

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
480 EUR / týždenne netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zákazníka v Holansku hľadáme murárov na prácu s pórobetónovými tvárnicami Ytong.
Jedná sa hlavne o prácu v interéri, murovanie priečok lepiacou maltou.
Vlastné auto na prepravu do Holandska a na pracovisko je nutnosť. Znalosť jazyka angličtiny alebo nemčiny je nutná. V prípade, že ste dvaja, alebo partia aspom jeden musí ovládať jazyk.

- ubytovanie hradené zamestnávateľom
- možnosť turnusov
- týždenné výplaty
- holandská pracovná zmluva

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.sk

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naši zákazníci pôsobia v stavebnom priemysle. Stavajú nové domy, byty, kancelárie, atď. alebo rekonštruujú staré budovy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Predchádzajúce skúsenosti s murovaním tvárnic Ytong sú nutnosťou. Práca je na dlhšie obdobie.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3078572  Datum zveřejnění: 12.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 480 EUR / týždenne netto