Zvárač TIG / Zvárač CO2 / Orbitálny zvárač

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od cca.450 Euro / týždenne, NETTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre zákazníka v Holandsku hľadáme zváračov TIG na zváranie nerezových rúr pre potravinársky a mliekárenský priemysel a zváračov na CO2 a orbitálne zváranie. Platný zváračský preukaz a VCA preukaz je nevyhnutný, auto je výhodou.

Holandská pracovná zmluva a odvody platené v Holandsku.
Možnosť uplatniť si sociálne dávky v Holandsku.
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom.
Týždenná mzda.
Možnosť nadčasov.

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.sk

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárska firma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax ako zvárač min. 2 roky, platný certifikát pre TIG , CO2 alebo orbitálne zváranie. Certifikát na zváranie s Polysoud, na zváranie rúrok s rozmermy 22mm a s priemerom 29,41,70 a 104 mm.
Platný certifikát so štátnou skúškou je nutný.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3104629  Datum zveřejnění: 16.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od cca.450 Euro / týždenne, NETTO