Pracovník/ice logistiky

TECMAPLAST CZ, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
125, 506 01 Kněžnice, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-24
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci v logistice (432)

Pracoviště a kontakty

Firma:TECMAPLAST CZ, s.r.o., IČ 25916262
Pracoviště:správné č.p. 125

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-09-24
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště Kněžnice.
V případě zájmu posílejte své životopisy v českém a anglickém (francouzském) jazyce na e-mail: [email protected]
Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou, velmi dobrou znalost anglického jazyka nebo francouzského jazyka (znalost obou výhodou), uživatelkou znalost práce na PC, analytické myšlení, samostatnost, rozhodnost, praxe v logistice výrobní společnosti výhodou.

Náplň práce: příjem a zpracování objednávek od zákazníků, komunikace dodávek se zákazníky, spolupráce se zákazníky, komunikace s centrálou ve Francii, komunikace s dalšími odděleními (výroba, kvalita, nákup), koordinace naskladnění a expedice hotových výrobků, řízení materiálových toků, výrobní plánování - produkce a montáž.

Nabízíme zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti, PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, možnost výuky cizích jazyků (AJ, FJ), možnost profesního i osobního růstu.

Poslední změna:2015-09-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 9591470775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou