Quality engineer - vhodné i pro absolventy

TECMAPLAST CZ, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
125, 506 01 Kněžnice, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-07
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech (21495)

Pracoviště a kontakty

Firma:TECMAPLAST CZ, s.r.o., IČ 25916262
Pracoviště:Kněžnice 125, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-12-07
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Stabilní mezinárodní společnost Tecmaplast CZ Kněžnice u Jičína hledá vhodné kandidáty/-kty na pozici QUALITY ENGINEER
V případě zájmu posílejte své životopisy v českém a anglickém jazyce na e-mail: [email protected]

Náplň práce:
-podpora systémů podnikového řízení kvality dle požadovaných kvalitativních norem (ISO 9001, ISO / TS 16949, VDA 6.3)
-stanovení a dosažení zákaznických, interních a firemních cílů v oblasti kvality
-spolupráce se zákazníky a dodavateli na řešení reklamací
-přijímání preventivních a nápravných opatření
-komunikace napříč odděleními v oblasti kvality

Požadujeme:
-SŠ / VŠ vzdělání
-znalost systému kvality výhodou
-komunikativní znalost anglického jazyka
-uživatelskou znalost práce na PC
-flexibilní osobnost s dobrými organizačními schopnostmi
-aktivní a samostatný přístup k práci, spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost

Nabízíme:
-zázemí zavedené a stabilní mezinárodní společnosti
-dlouhodobou spolupráci
-možnost dalšího profesního rozvoje
-motivující platové ohodnocení
-balíček benefitů

Poslední změna:2016-12-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11834570749

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou