Konzultant odchzích hovorů

Teleperformance CZ, a.s.

Místo práce
Erno Košťála 870, Okres Hodonín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
03.01.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

vše Vás naučíme
zodpovídat dotazy a vyřizovat objednávky
prodej produktů Dotykačka
administrativní činnosti
jednosměnný provoz
nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

25 dní dovolené
různorodou práci
možnost pracovat s nejlepšími produkty na trhu
nejlepší zaškolení v oboru
stravenky, firemní snídaně

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

radost z komunikace s lidmi
projev bez řečových vad
umět najít řešení
schopnost vyjednávat
základní znalost práce na PC
pozitivní přístup k životu
prodejní dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Teleperformance Česká republika je obchodní značka společnosti Teleperformance CZ, a. s. pro služby kontaktního centra, zajišťující pro své klienty získávání a poskytování informací za pomocí veškerých dostupných komunikačních kanálů a moderního technického vybavení.

Společnost Teleperformance CZ, a. s. je jedním z předních poskytovatelů služeb kontaktních center, CRM a internetových služeb v České republice. V současné době provozujeme 3 kontaktní centra v České republice (v Pardubicích, Hodoníně a v Hradci Králové).

Na trhu v České republice působíme od roku 1997 a od roku 2004 jsme součástí skupiny Teleperformance, největšího poskytovatele služeb kontaktních center v Evropě a zároveň největšího na světě. Naše služby pokrývají kompletní proces tvorby a udržování osobních vazeb mezi Vaší značkou a Vašimi zákazníky. Ziskovost a návratnost investic jsou základními myšlenkami každé aktivity. Vždy respektujeme tento přístup a nabízíme Vám kompletní program prodejních a podpůrných nástrojů při veškerých kontaktech s Vašimi zákazníky.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2840423  Datum zveřejnění: 5.12.2016