Specialista/ka ( online ) marketingu

TeleSim spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
náměstí T. G. Masaryka 99, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-26
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu (2431)

Pracoviště a kontakty

Firma:TeleSim spol. s r.o., IČ 24852805
Pracoviště:TeleSim, spol. s r.o., náměstí T. G. Masaryka 99, Příbram I, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-08-26
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost TeleSim spol. s r.o. hledá vhodného kandidáty na pozici SPECIALISTA MARKETINGU.
Nplň práce:
- Vytváření a správa PPC a PR kampaní na internetu a sociálních sítích
- E-mail marketing
- Plánování, příprava, realizace a vyhodnocování online kampaní.
- Propagace služeb společnosti na internetu
- Péče o webové stránky společnosti a související aplikace s vazbou na sociální sítě
- Péče o další internetové projekty
- Základní grafické práce
Požadujeme:
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- orientace v moderních trendech internetového marketingu
- znalost ČJ na výborné úrovni
- kreativitu a aktivitu, logické myšlení, orientaci na výsledek
- pokročilou dovednost práce na PC
- znalosti on-line marketingu a sociálních sítí
- znalost prostředí na internetu - pokročilé
- dlouhodobá spolupráce,
- nekonfliktnost, asertivita, samostatnost a především zodpovědnost k práci.
- řidičský průkaz sk.B
Co nabízíme:
Pevnou mzdu + zajímavé finanční ohodnocení, možnost využití firemních slev nabízených služeb, příjemný kolektiv a pracovní prostředí, solidní jednání, pevná pracovní doba Po-Pá 8:00 - 16:30 s možností variabilního řešení, pracoviště v centru Příbrami, práce na HPP.
Mzda: od 15 000,- Kč do 25 000,- Kč
Kontaktní osoba:
Milan Simak, telefonní číslo: 605 739 927. V případě Vašeho zájmu zašlete profesní životopis na e-mail: [email protected] a do předmětu uveďte pracovní pozici. Těšíme se na Vás!

Poslední změna:2015-08-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 9176380712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou