Strojník traktorbagru

TELTO PT s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pivovarská 197, 383 01 Prachatice, Okres Prachatice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-03
Mzdové podmínky (brutto)
130 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha zemních a příbuzných strojů (83422)

Pracoviště a kontakty

Firma:TELTO PT s.r.o., IČ 26101688, http://www.zakladovedesky.cz
Pracoviště:TELTO PT s.r.o. - pracoviště, Pivovarská 197, Prachatice II, 383 01 Prachatice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-03
Mzdové rozpětí:od 130 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis:
Společnost TELTO PT s.r.o. je zavedenou stavební společností, která se specializuje na dodávky základových desek s působností téměř po celých Čechách. Hledáme do svého týmu vhodného uchazeče na pracovní pozici bagrista pro bagr JCB 3CX, stavební dělník (montážník, betonář).

Náplň práce:
- stavební práce spojené s dodávkou základových desek (zemní práce, betonářské práce, zdění šalovacích tvárnic, montáže kanalizace, izolatérské práce, železářské práce, apod.). Jednosměnný provoz, převážně 4 denní turnusy (pondělí – čtvrtek), tzn. volné pátky (= prodloužené víkendy).
Požadujeme:
- Strojnický průkaz + řidičský průkaz sk. T
- chuť pracovat a ochotu učit se novým věcem
- manuální zručnost, fyzickou zdatnost
- spolehlivost
- čistý trestní rejstřík
- časovou flexibilitu a ochotu cestovat
- dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
- stabilní práci v příjemném kolektivu v zavedené seriózní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení dle pracovních výsledků
- cestovní náhrady (diety v průměrné výši 3.000,- Kč/měsíc)
Kontaktní osoba:
Ing. Slavomil Novotný, schůzka po předchozí tel. domluvě, telefonovat v době 8:00-18:00 hod na tel. 724 233 643

Poslední změna:2017-04-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prachatice

číslo volného místa: 12158510785

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Obsluha stavebních strojů, strojnický průkaz + řidičák T