Telefonista/ka

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodejci po telefonu (52440)

Pracoviště a kontakty

Firma:TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s., IČ 26813335
Pracoviště:TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s., Ostrava, Ostrava

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 21000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ostrava

Kontakt: telefonicky, emailem, osobně po tel. domluvě

Co vás čeká
- Telefonické oslovování IT vývojářů
- Tvorba osobních profilů IT vývojářů v aplikaci
- Podílení se na nejlepším startupovém projektu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- Mít velmi dobrou znalost českého jazyka v mluvené formě - hledáme česky hovořící uchazeče
- Dravá osobnost
- Zkušenost s obchodováním po telefonu nebo s náborem (telefonista, telefonní operátor, recruiter, náborář) min. 1 rok
- Ochotný/ná učit se novým věcem
- Profesionální přístup ke svěřeným úkolům.
- Samostatnost, cílevědomost, spolehlivost a pečlivost
- Předchozí zkušenosti s náborem IT pozic výhodou

Co vám můžeme nabídnout
- Příjemné pracovní prostředí
- Možnost i na částečný úvazek, flexibilní pracovní doba

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 734 680 244 a ráda si s Vámi domluvím osobním schůzku.

Poslední změna:2017-03-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12138270765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou