Finanční specialista/ka

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. (MPSV)

Místo práce
Alejnikovova 1822, 700 30 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti účetnictví (2411)

Pracoviště a kontakty

Firma:TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s., IČ 26813335
Pracoviště:TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s., Ostrava - Zábřeh, Alejnikovova 1822/5, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ostrava
V případě zájmu volejte od 8.00 do 16.00 hod. nebo pište na e-mail.

Co od Tebe očekáváme?
· Vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření (při delší praxi není podmínkou).
· Orientaci v daních, ideálně podloženou praxí na brigádách, stážích či zaměstnání (alespoň 1 rok).
· Chuť naučit se stínovat finančního a controllingového manažera.
· Zálibu v číslech a kalkulacích, analytické myšlení, kreativitu, pečlivost, selský rozum.
· Flexibilitu - jak časovou, tak poziční (schopnost zastat práci některého z kolegů).
· Dobrou znalost Excelu, v ideálním případě i účetního programu Pohoda.
· Silnou osobnost, která obstojí ve výzvách i vyhrocených situacích.
· V neposlední řadě také chuť kariérně růst a rozvíjet se.

Co u nás budeš dělat?
· Stínovat finančního manažera.
· Nahlédneš pod pokličku finančního controllingu a účetního oddělení.
· Úkolem bude také snižování firemních nákladů, starost o datové schránky, párování plateb z bankovního účtu, drobné účtování.
· Komunikace s bankami na denní bázi.
· Zpracovávání účetních výkazů.
· Nemine Tě pravidelný reporting.

A co Tě u nás bude dělat šťastným?
· Kariérní růst a osobní rozvoj.
· Rozmanitá práce.
· Zajímavé finanční ohodnocení.
· Kolegové, kteří žijí čísly stejně jako Ty.
· Pracovní prostředí, ve kterém je radost pracovat.

Benefity:Motivující finanční ohodnocení, karierní postup, osobnostní růst, příjemný mladý kolektiv, flexibilní pracovní doba, mobilní telefon i pro soukromé účely, občerstvení na pracovišti zdarma

Poslední změna:2017-05-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12623910771

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou