Personalista/ka

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. (MPSV)

Místo práce
Pražská 12, 460 07 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-26
Mzdové podmínky (brutto)
26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce (33138)

Pracoviště a kontakty

Firma:TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s., IČ 26813335
Pracoviště:TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.-004, Pražská 12/15, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-26
Mzdové rozpětí:od 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Co budete dělat?
- realizovat danou zakázku od A do Z
- náborovat nové zaměstnance, vést pohovory, pečovat o agenturní zaměstnance
- organizovat zdravotní prohlídky, hromadné nástupy
- reporting personální a mzdové agendy
- připravovat a podepisovat smlouvy s uchazeči
- komunikovat s personálním oddělením i klientem ve výrobě
Koho hledáme?
- dynamickou osobnost schopnou rychle reagovat na změny
- člověka, který si umí zjednat pořádek a umí komunikovat na všech úrovních
- osobu orientovanou na výkon
- časově a prostorově flexibilního jedince
Co musíte splňovat?
- min. SŠ vzdělání
- velmi dobrou znalost MS Office
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- pečlivost, systematický přístup, zodpovědnost
- ŘP sk. B - aktivní řidič
S čím budete mít navrch?
- zkušenost s prací v agentuře práce nebo v personalistice
- alespoň základní znalostí problematiky mzdového účetnictví
Co nabízíme?
- atraktivní finanční ohodnocení
- profesní i osobnostní rozvoj
- zajímavou a dynamickou práci v oblasti personalistiky
- příjemné pracovní prostředí
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem.

Poslední změna:2017-05-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 12149250777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B