Obrábač kovov pre CNC stroje

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Martin
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
726€ plus príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC strojov, práca na zaučenie.
Práca pre uchádzačov z celej SR ubytovanie zabezpečené.

Mzda na úrovni s množstvom príplatkov (osobný, tímový) a veľa bonusov v priemere od 850,- € a viac
Možnosť dlhodobej spolupráce - ak si skutočne šikovný, pracovitý a snaživý, radi ti umožníme sa uplatniť v školeniach na rozšírení kvalifikácie a odborného rastu
Možnosť prestupu priamo do kmeňa.
Ak nie si z okolia Martina, radi ti pomôžeme s ubytovaním
Iní sľubujú, ale my garantujeme stabilitu a istotu!

Ak ťa pracovná ponuka oslovila, teda nečakaj a svoju žiadosť pošli na [email protected]
Vaše prípadné otázky zodpovieme na telefónnom čísle 0905 657 319, 0905 882 288

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojárske (odbor: strojár, obrábač, automechanik, mechanik)

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s čítaním technických výkresov a chuť pracovať v kolektíve. Pracovitosť, zodpovednosť, dobrý zdravotný stav pre prácu v nepretržitej prevádzke, chuť učiť sa novým veciam, pozitívny prístup k práci, prax v automobilovom priemysle výhodou.
Prax ako CNC operátor - nie je podmienkou.

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2735409  Datum zveřejnění: 24.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 726€ plus príplatky