www.temposro.eu, tel.: +421 42 444 12 03, mobil: +421 905 88 22 88
Tempo spol. s r.o. je lokálna spoločnosť, ktorá už viac ako 23. rokov poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov na úrovni vysokých medzinárodných štandardov. Máme flexibilné riešenie Vašich potrieb. Váš úspech je našou motiváciou! Naša spoločnosť stavia na dlhodobých vzťahoch s jej klientmi, založených na dôvere, profesionalite a spokojnosti.

Práca v automobilovom priemysle - operátor výroby - Nástup ihneď a získaj odmenu!

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
734,-€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú automobilovú spoločnosť príjemne operátora výroby.
Miesto výkonu prác v BRATISLAVE.
Priemerná mzda 935€ (734,- plus príplatky)
Pridaj sa k nám a my ti zabezpečíme dopravu, ubytovanie, zálohu.
Stravuješ sa bezhotovostne s denným kreditným limitom.
Odmena za nástup a ďalšia odmena neskôr.
NAŠTARTUJ SVOJU KARIÉRU S NAMI, BUĎ JEDEN Z NÁS!
Podmienkou je chuť pracovať.
PRESTUP PRIAMO DO KMEŇA!

Poskytneme absolútny servis!
Každému vieme zaručiť:
Pravidelné a na čas vyplácanie mzdy. Mzda vyplácaná do 14.dňa v mesiaci.
Pracovnú zmluvu.
Poskytnutie zálohy.
Nadštandardné príplatky nad rámec Zákonníka práce.
Všetky NADČASY riadne preplatené.
Plynulý rast platu a kariérny rast.
Starostlivosť od svojho koordinátora.

Zamestnáme každého, ktorý spĺňa kvalifikačné predpoklady a má chuť pracovať.
POHOVOR sa bude konať vo UTOROK dňa 25.10.2016 v BRATISLAVE.

Po absolvovaní pohovoru bude nástup ihneď, prípadne podľa dohody.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov,

spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Dobrý zdravotný stav.
Vybraní uchádzači nastúpia ihneď, prípadne do 3 dní!

Spoločnosť TEMPO spol. s r.o. s viac ako 950 zamestnancami je lokálnym lídrom poskytovateľov personálnych služieb od roku 1993. Je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania a certifikácie systému riadenia kvality podľa EN ISO 9001: 2008

Všetci a všetko je podriadené heslu: "tvoja spokojnosť je náš cieľ!"
... za úspešnou firmou stojí spokojný zamestnanec.
Navštívte nás na:
www.temposro.eu alebo na www.facebook.com/temposro.eu
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (8349/2004-OSS 45/2004)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ak vieš o niekom, kto hľadá prácu odporuč ho na nás a my ťa finančne odmeníme.
V prípade záujmu pošli svoj životopis na adresu: nabor@temposro.eu alebo personalne@temposro.eu, či nás kontaktuj telefonicky na 0905/882 288.

Adresa spoločnosti

TEMPO spol. s r.o.
Bratislavska 4051/40
01841 Dubnica n/Váhom
ID: 2768578   Datum zveřejnění: 16.10.2016