Manažer/ka call centra

Terasat CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Palackého 99, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-30
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté pro styk s veřejností (24320)

Pracoviště a kontakty

Firma:Terasat CZ s.r.o., IČ 24149845
Pracoviště:Terasat CZ s.r.o. - Jičín, Palackého 99, Holínské Předměstí, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-07-30
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost Terasat hledá do svých řad Manažera/ku Call centra.
Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání, vhodné i pro OSVČ
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Odpovědnost, důslednost a samostatnost
- Komunikativní a vůdčí osobu s přirozenou autoritou
- Umění vést tým, rozvíjet, koučovat a motivovat podřízené
- Orientaci v problematice pracovně právních vztahů
- Orientaci v aktivním prodeji (výhodou)
- Znalost práce na PC - word,excel pokročilý)
- Řp.Sk B – aktivní řidič
- Časovou flexibilitu
Náplň práce:
- Řízení a koordinace všech aktivit svěřeného úseku
- Denní komunikace s podřízenými, jejich rozvoj, motivace, koučování
- Zodpovědnost za rozvoj pracoviště a za obchodní výsledky
- Práce na svěřených projektech a jejich rozvoj
- Pravidelný reporting výsledků a controlling
Nabízíme:
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Nástup možný IHNED
- Motivující fin. ohodnocení od 25.000,- Kč + bonusový systém spol.
- Mobilní telefon, notebook i k osobnímu užití, stravenky, příspěvek na dovolenou ad. benefity
- Motivační vzdělávací programy hrazené spol.
- Možnost seberealizace a dalšího kariérního růstu
- Zajímavou práci v přátelském a mladém kolektivu
- Firemní akce (team building apod.)
Pokud Vás naše nabídka zaujala,zašlete Váš CV na e-mail:[email protected], do předmětu uveďte: Manažer/ka.

Poslední změna:2015-07-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 9305230759

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou