Klientský pracovník - Sales Consultant !

Teratrust, s.r.o.

Místo práce
Argentinská, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
05.10.2015
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Telefonická a emailová komunikace se součastnými a potencionálními klienty obchodních partnerů naší společnosti.
- Prezentace služeb společnosti a jejich partnerů
- Koordinace aktivit na přípravu a realizaci obchdních případů
- Poskytování informačního servisu

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Fixní plat + provize
-Bonusy
-4 týdny dovolené
-Prostor pro odborný a profesní růst
-Propracoavný systém vzdělávání

Informace o náboru

Hledáme uchazeče pro kancelář v praze 7.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Výborné komunikační a prezentační schopnosti, rozhodnost- ochotu pracovat na sobe.
- Schopnost dosahovat stanovených cílů
- Odolnost vůči stresu
- Pozitivní a zodpovědný přístup k práci
- Předchozí zkušenosti v telefonické komunikaci s klienty výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Teratrust, s.r.o. zprostředkovává obchody na akciových trzích v ČR, Evropě a USA. Teratrust, s.r.o. je ve smyslu § 29 a násl. zákona č. 256/2004 Sb., zákona o podnikání na kapitálovém trhu, v platném znění investičním zprostředkovatelem, registrovaným ČNB, který v rámci své činnosti poskytuje klientům investiční služby týkající se investičních nástrojů, přijímání a předávání pokynů. Teratrus, s.r.o. skrze svého smluvního obchodníka s cennými papíry CAPITAL MARKETS o.c.p., a.s. nabízí klientům obchodování s akciemi na více než 20 světových burzách. Stručný popis jednotlivých burz, obchodní hodiny, svátky a další zajímavé informace naleznete zde.
Společnost nabízí zprostředkování

· otevření účtů u obchodníka s cennými papíry pro fyzické a právnické osoby
· investiční doporučení a analýzy různých finančních nástrojů od smluvního obchodníka s cennými papíry
· pokyny k nákupu a prodeji finančních nástrojů skrze smluvního obchodníka s cennými papíry
· školení a semináře ohledně investování
· osobní konzultace
ID: 2421873  Datum zveřejnění: 3.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 20000 Kč/měsíc