Řidiče MKD i VKD

TEREO plus s.r.o.

Vídeňská 120, Brno, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Okres Třebíč, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
25.01.2016
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 40000 Kč/měsíc, nebo dohoda

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pracovní činnost vyplývající z výkonu povolání řidiče ve vnitrostátní dopravě nebo mezinárodní dopravě. V MKD se jezdí v turnusech dle dohody min. dva vikendy v EU. Přepravy mezi Rakouskem a Francii

Zaměstnanecké výhody, benefity

pravidelná mzda, služební telefon,servis, osobní přístup

Informace o náboru

denní nebo noční přepravy v rámci ČR a SK u VKD, u MKD práce v turnusech min. 2týdeních. Při práci na VKD víkendy volné. Parkováni v Brně. Povolení parkování o víkendu mimo firmu dividuálně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

praxe řidiče s řízením soupravy tahač+návěs

Řidičský průkaz

C, E

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

praxe v řízení návěsových souprav, spolehlivost, ochota pracovat, poctivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1750717  Datum zveřejnění: 25.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000 - 40000 Kč/měsíc, nebo dohoda