Obchodník pro O2 - Střední Čechy

Tereza Gabajová - O2 Czech Republic, a.s.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V našich týmech rádi přivítáme jak čerstvé absolventy, kteří hledají na trhu práce své první uplatnění, tak i zkušené odborníky. Díky vstupnímu školení má každý uchazeč možnost profesního růstu.

* péče o rezidentní a menší firemní klienty
* každodenní komunikace se zákazníky
* práce se stávajícími i potencionálními zákazníky
* konzultace, poradenství a doporučení ohledně O2 služeb (volání, internet, TV)
* samostatné vedení jednání se zákazníky
* práce v rámci speciálních projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* intenzivní úvodní trénink
* navolané schůzky z call centra
* motivující finanční ohodnocení
* finanční podpora v adaptaci
* nefinanční výhody (tablet Samsung Galaxy, zvýhodněné volání i pro člena rodiny, TV, ...)
* možnost růstu dle kariérní mapy hned od začátku
* silnou podporu nejúspěšnější telekomunikační společnosti
* časovou flexibilitu a velký prostor pro seberealizaci
* možnost začít bez ŽL

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Největší telekomunikační operátor na našem trhu O2
ID: 2185477  Datum zveřejnění: 13.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 60000 Kč/měsíc