Účetní | litomyšl | částečný úvazek

TERMOMONT s.r.o. (MPSV)

Místo práce
128, 570 01 Litomyšl, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
8000 - 10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:TERMOMONT s.r.o., IČ 45538875, http://www.termomont.cz
Pracoviště:TERMOMONT s.r.o. - Litomyšl, Nedošín 128, 570 01 Litomyšl

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 8000 do 10000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Účetní | Litomyšl | Částečný úvazek

Náplň práce:
- účtování, evidence a správa přijatých faktur, vystavování faktur
- evidence účetních dokladů ve firemním systému
- účtování a správa pokladny
- rozsah hodin 20 týdně
Požadujeme:
- ukončené SŠ ekonomické vzdělání výhodou
- minimálně 3 roky praxe na pozici fakturantka

Nabízíme:
- jsem silná, stabilní a perspektivní společnost v oboru TZB
- umíme ocenit dobrou práci a motivovat
- benefity: příspěvek na stravování, penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti, 2 dny sick days - dny volna pro případ nemoci, slevy na firemní výrobky, příspěvky na volnočasové aktivity, profesní vzdělávání a kurzy, jazykové vzdělávání,

V případě vašeho zájmu o naši pozici nám zašlete váš životopis na email: [email protected].

příspěvky na stravování, dopravu, penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti, 2 dny sick days - dny volna pro případ nemoci, slevy na firemní výrobky, příspěvky na volnočasové aktivity, profesní vzdělávání a kurzy,

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 12113830742

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou