Asistentka vedení společnosti

TERMOMONT s.r.o. (MPSV)

Místo práce
128, 570 01 Litomyšl, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:TERMOMONT s.r.o., IČ 45538875, http://www.termomont.cz
Pracoviště:TERMOMONT s.r.o. - Litomyšl, Nedošín 128, 570 01 Litomyšl

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
Administrativně technické činnosti pro firmu a vedení společnosti
Vedení, příprava a evidence dokumentů včetně korespondence
Příprava podkladů pro veřejná výběrová řízení
Zajišťování a evidence provozních potřeb firmy
Spolupráce s ostatními odděleními firmy
Plánování firemních akcí, školení atd.
Koordinace externích poskytovatelů služeb pro firmu

Požadavky
min. SŠ vzdělání
Velice dobrá znalost PC dovednosti MS Word, MS Excel, Outlook, Internet
Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
Anglický jazyk - středně pokročilý slovem i písmem
Zodpovědnost, komunikativnost
Samostatnost a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
Časová flexibilita
Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme
Zázemí stabilní společnosti - 25 let na trhu
Profesní a osobní rozvoj
benefity: příspěvek na stravování, penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti, 2 dny sick days - dny volna pro případ nemoci, slevy na firemní výrobky, příspěvky na volnočasové aktivity, profesní vzdělávání a kurzy, jazykové vzdělávání
Motivující platové ohodnocení

V případě vašeho zájmu o naši pozici nám zašlete váš životopis na email: [email protected].

Zaměstnanecké výhody4): příspěvky na stravování, dopravu, penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti, 2 dny sick days - dny volna pro případ nemoci, slevy na firemní výrobky, příspěvky na volnočasové aktivity, profesní vzdělávání a kurzy,

Poslední změna:2017-03-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 12306860742

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - základní dovednosti PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - plánovací software
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní