Realitní specialista

Terra holding s.r.o.

Místo práce
Svornosti 8, Praha 5, Praha
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud jste tělem i duší obchodníci, rádi jste v kolektivu, chcete být časově nezávislí a máte rádi nové výzvy, je tato nabídka přesně pro vás.
Zavedená realitní kancelář oceněna pobočkou roku dumrealit.cz 2012 a 2013 přijme zkušené obchodníky, Náplní práce realitního makléře jsou jednání s klienty kanceláře, vyhledávání nových obchodních příležitostí. Přímá podpora majitelem společnosti. Garantujeme nadstandardní provizní systém

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí silné pobočky sítě dumrealit.cz
Profesní školení zdarma majiteli společnosti
Žádné poplatky
Možnost okamžitých výdělků - k dispozici máme 8600 aktivních poptávajících klientů
K dispozici zvýhodněný tarif na neomezené volání
Maximum možných realitních serverů včetně serveru dumrealit.cz s denní návštěvností přes 8000 klientů
Individuální jednání s každým makléřem
Nadstandardní bezkonkurenční provizní systém
Kancelář zdarma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme nejsilnější pobočkou sítě společnosti dumrealit.cz která patří do TOP 3 realitních kanceláří a v červnu tohoto roku jsme spojili síly s další silnou pobočkou stejné sítě a v současné době disponujeme 42 realitními makléři, kteří mají ve své nabídce více jak 850 nabídek a každý měsíc vyřídí přes 2800 nových poptávajících klientů. Přijďte rozšířit náš tým a staňte se úspěšným Realitním makléřem
více info na www.dumrealit.cz nebo www.realitnidiar.cz
ID: 1854745  Datum zveřejnění: 3.9.2014