Emisní technik - meření emisí

Terri, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Netovická 350, 274 01 Slaný, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
13400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Revizní technici ve strojírenství, technici STK (31158)

Pracoviště a kontakty

Firma:Terri, s.r.o., IČ 25000829
Pracoviště:Netovická 350, 274 01 Slaný 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 13400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
řidičský průkaz sk. B, vyučení - nejlépe v oboru automechanik + 6 let praxe nebo SŠ technického směru + 2 roky praxe.
K základní mzdě nabízíme + 7 - 10 000,- Kč odměny + stravenky + životní pojištění.

Životopisy zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Poslední změna:2017-01-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 11179430712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou