Pracovník lahůdek – příprava nákupu pro internetový prodej

Místo práce
Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

V čem je práce v Tescu speciální?

Obchodní domy a hypermarkety Tesco nabízejí široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží.

V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ?

Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme. S našimi zákazníky. Každý den se staráme o jejich spokojenost. Snadno poznáme, že děláme svou práci dobře; spokojeného zákazníka nepřehlédnete.

Pro hypermarket Tesco v Brně - Královo Pole hledáme zaměstnance na pozici Pracovník obsluhovaného úseku – předvychystávač zboží pro zákazníky poloviční pracovní úvazek i na plný pracovní úvazek.
SPECIÁLNÍ PRACOVNÍ DOBA - nástup na směnu od 3:00 ( v noci) hod.pouze ranní !!!

Mojí prací je mít zákazníka, jeho potřeby a očekávání, vždy na prvním místě a v centru našich zájmů. Poskytovat prvotřídní služby zákazníkům tím, tím, že vybírám na ploše prodejny zboží, které si přesně určil zákazník internetového prodeje nebo nejlepší možnou náhradní variantu tohoto zboží. V případě potřeby poskytuju pomoc i zákazníkům na prodejní ploše prodejny.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

- poskytovat prvotřídní služby našim zákazníkům
- vychystávání pultových položek pro internetový prodej
- připravovat zboží (vhodné balení) k distribuci
- poskytovat pomoc zákazníkům na prodejní ploše
- kontrola záručních lhůt
- příprava pracoviště (pult) na otevření
- noční a denní směny

POŽADUJEME

- dokončené základní vzdělání
- procesy v oddělení internetového prodeje (povinné školení)
- komunikační schopnosti
- čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME

- možnost kariérního růstu
- zázemí mezinárodní společnosti
- firemní benefity: závodní stravování, dovolená navíc, bonusy/prémie

ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI

- obchodní dovednosti a standarty
- procesy v oddělení internetového prodeje
- schopnost ovládat zařízení k výběru produktu
- standarty a principy vystavování zboží
- jednání se zákazníky

Bez čeho se neobejdete?

základní vzdělání

Inzerující společnost

Kontakt

ID: 2743659  Datum zveřejnění: 30.9.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.