Pracovník/ce finančních a zákaznických služeb (Nový Jičín)

Místo práce
Šenov u Nového Jičína, Okres Nový Jičín

Informace o pracovním místě

V čem je práce v Tescu speciální?

Obchodní domy a hypermarkety Tesco nabízejí široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží.

PRACOVNÍK/CE PROVOZNÍCH SLUŽEB ( Nový Jičín )

Pro náš Hypermarket Tesco Nový Jičín hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Pracovník/ce finančních a zákaznických služeb ( oddělení kontroly cen ).

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Poskytuji zákazníkům informace a vyřizuji jejich telefonické dotazy
  • Potvrzuji záruční listy, přijímám a vydávám reklamace zákazníku a zpracovávám požadovanou dokumentaci
  • Vyřizuji zákaznické reklamace vůči dodavateli dle platné procedury
  • Přijímám, řeším a eviduji zákaznické stížnosti dle platné procedury
  • Provádím a eviduji operace související s vrácením zboží od zákazníku podle platných procedur společnosti
  • V případe potřeby provádím hlášení interním rozhlasem
  • Provádím denní kontrolu a zaúčtování přijatých tržeb (hotovostních i nehotovostních platidel) dle platných manuálu a procedur
  • Na denní bázi vyčísluji a eviduji manka a přebytky
  • Na denní bázi provádím kontroly hotovosti dle platných procedur
  • Na týdenní bázi provádím uzávěrky a kontroly hotovosti dle platných procedur
  • Periodicky provádím uzávěrku, kontroly a odesílání účetních podkladu dle platných procedur
  • Eviduji a archivuji veškeré dokumenty dle platných procedur
  • Eviduji a kontroluji zásobu a pohyb nerealizovaných Tesco poukázek na provozovně dle platné procedury
  • Zajišťuji dostatečné množství hotovosti v oběhu provozovny, zajišťuji objednávky hotovosti z banky a odvody tržeb z provozovny do
banky dle rutin společnosti
  • Kontroluji nastavené multislevy a kupóny v systému
  • Ceny zadávám do aplikace, kontroluji navržené ceny, zajišťuji přenos těchto cen do systému a dbám na správné označení všech
sledovaných položek dle interních pravidel
  • Pracuji s pokladním systémem a skladovým systémem
  • Vykonávám denní, týdenní a měsíční kontroly cenové integrity dle platných procedur
  • Zodpovídám za kontrolu roznosu všech regálových etiket z večerních sekvencí
  • V rámci kontrolní činnosti na prodejní ploše odstraňuji případné chyby v regálových etiketách a marketingových materiálech
  • Zajišťuji tisk a správnost všech POS materiálu v aplikaci FLYP dle platných procedur
  • V případe provozní potřeby pracuji na pokladně nebo se podílím na doplňování zboží

POŽADUJEME:

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici - výhodou
  • Odpovědnost, samostatnost
  • Časovou flexibilitu – nerovnoměrně rozložená pracovní doba
  • Znalost práce na PC MS Office

NABÍZÍME:

  • Možnost pracovního růstu
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Firemní benefity

Bez čeho se neobejdete?

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Kolařík
E-mail: poslat životopis
ID: 2837037  Datum zveřejnění: 2.12.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.