Pracovník/ce kontroly zásob (Tesco Rychnov nad Kněžnou)

Místo práce
Rychnov nad Kněžnou, Okres Rychnov nad Kněžnou

Informace o pracovním místě

V čem je práce v Tescu speciální?

Obchodní domy a hypermarkety Tesco nabízejí široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží.

PRACOVNÍK/CE KONTROLY ZÁSOB (TESCO Rychnov nad Kněžnou)

Pro náš Hypermarket Tesco v Rychnově nad Kněžnou hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Pracovník/ce kontroly zásob.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Sleduje a udržuje dostupnost produktů.
  • Zajišťuje efektivní manipulaci se zbožím a jeho rotaci.
  • Pravidelně zajišťuje slevy a odpisy
  • Udržuje optimální doplňování.
  • Dodržuje plánogramy a realizuje všechny změny v šíři nabídky.
  • Zajišťuje, že vzhled oddělení a vystavení zboží jsou na vysoké úrovni.
  • Sleduje a dodržuje cenovou integritu.
  • Sleduje/provádí požadované procedury.

POŽADUJEME:

  • Minimálně vyučení
  • Odpovědnost, samostatnost
  • Flexibilitu
  • Komunikační schopnosti
  • Znalost práce na PC

NABÍZÍME:

  • Možnost pracovního růstu
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Firemní benefity

KONTAKT:

Tesco - hypermarket Rychnov nad Kněžnou

Bez čeho se neobejdete?

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Kontakt

ID: 2872651  Datum zveřejnění: 3.1.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.