Pracovník příjmu zboží (TESCO Brno Královo Pole)

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

V čem je práce v Tescu speciální?

Obchodní domy a hypermarkety Tesco nabízejí široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží.

Pracovník příjmu zboží (BRNO Královo Pole)

Pro náš hypermarket Tesco v Brně - Královo Pole hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Pracovník příjmu zboží - nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, práce také v noci, práce v sobotu, neděli .

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Eviduje přijaté zboží a zboží určené k vrácení
  • Zajišťuje kontrolu přijatého zboží
  • Kontroluje záruční lhůty na zboží
  • Dodržuje teplotní řetězec
  • Dbá na správnou organizaci zboží ve skladu
  • fyzicky přijímá zboží nebo vrací zboží dodavateli
  • vykonává činnosti související s inventarizací zboží

POŽADUJEME:

  • Výuční list
  • Praxe na pozici výhodou
  • Odpovědnost, samostatnost
  • Flexibilitu
  • Komunikační schopnosti
  • Znalost práce na PC
  • fyzickou zdatnost,

NABÍZÍME:

  • Možnost pracovního růstu
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Firemní benefity

Bez čeho se neobejdete?

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Kontakt

ID: 2894291  Datum zveřejnění: 16.1.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.