Pekař/ka (Mladá Boleslav)

Místo práce
Kosmonosy, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

V čem je práce v Tescu speciální?

Obchodní domy a hypermarkety Tesco nabízejí široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží.

PEKAŘ/KA

Pro hypermarket Tesco Mladá Boleslav hledáme PEKAŘE/KU.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Výroba pekařských výrobků dle receptur
  • Odpovědnost za kvalitu upečeného zboží a dodržování technologických postupů
  • Znalost zboží, kontrola jeho kvality a záručních lhůt
  • Odpovědnost za dodržení stanoveného sortimentu zboží, stanovené prezentace a ceny
  • Dodržování interních předpisů a zásad bezpečnosti práce na prodejně
  • Dodržování podmínek skladování a hygienických norem
  • Odpovědnost za manipulaci se zbožím

POŽADUJEME:

  • Vyučení v oboru pekař/prodavač výhodou
  • Zkušenosti s prací v oboru pekařství a maloobchodu
  • Orientaci na zákazníka, pozitivní vztah k sortimentu potravin
  • Flexibilitu a samostatnost
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Pracovitost
  • Trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:

  • Možnost pracovního růstu
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Firemní benefity

Bez čeho se neobejdete?

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Kontakt

ID: 2930054  Datum zveřejnění: 13.2.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.