Pracovník/ce kontroly cen (Tesco Česká Třebová)

Místo práce
Česká Třebová, Okres Ústí nad Orlicí
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

V čem je práce v Tescu speciální?

Obchodní domy a hypermarkety Tesco nabízejí široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží.

PRACOVNÍK/CE KONTROLY CEN (TESCO Rychnov nad Kněžnou)

Pro náš Hypermarket TESCO Česká Třebová hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Pracovník/ce kontroly cen

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Tisk regálových etiket a POS materiálů a jejich následná kontrola správného umístění na prodejní ploše
  • Zodpovídá za zajištění 100% cenotvorby a správnosti cen obchodní jednotky
  • Pracuje s PDCU - ověřování cen na prodejní ploše
  • Poskytuje servis zaměstnancům v oblasti IT
  • Jedná s oddělením Support-desk a Help-desk ( zajišťuje opravy )
  • Odpovídá za správné označení obchodní jednotky marketingovými kampaněmi
  • Označuje Promo-akce
  • Spolupracuje s manažery a vedoucími odd. na správném označení zboží a probíhajících akcí
  • Eviduje slevové tiskárny včetně etiket dle platných procedur
  • Kontroluje přenosy cen do vah a dále kontroluje kalibraci vah kalibračním závažím dle předepsaných rutin a procedur
  • Zajišťuje, že všechno zboží je skenovatelné, případné problémy řeší s příslušným oddělením
  • Kontroluje nastavení multislev a kuponu v systému
  • Reportuje problémy prostřednictvím sytému RIS; spravuje databázi přístupů do systému
  • Zodpovídá za kontrolu roznosu všech regálových etiket na prodejní ploše
  • V rámci kontrolní činnosti na prodejní ploše odstraňuje případné chyby v regálových etiketách a marketingových materiálech
  • Svoje pracoviště a skladové prostory udržuje v pořádku a čistotě

POŽADUJEME:

  • Zkušenosti na obdobné pozici - výhodou
  • Odpovědnost, samostatnost
  • Časovou flexibilitu – nerovnoměrně rozložená pracovní doba (i práce v noci)
  • Znalost práce na PC MS Office
  • Znalost programu Corel velkou výhodou

NABÍZÍME:

  • Možnost pracovního růstu
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Firemní benefity

Bez čeho se neobejdete?

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Kontakt

ID: 2993468  Datum zveřejnění: 31.3.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.