Pracovník/ce finančních a zákaznických služeb (Mělník )

Místo práce
Mělník, Okres Mělník
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

V čem je práce v Tescu speciální?

Obchodní domy a hypermarkety Tesco nabízejí široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží.

PRACOVNÍK/CE FINANČNÍCH A ZÁKAZNICKÝCH SLUŽEB (Klášterec)

Pro náš Hypermarket Mělník hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Pracovník/ce finančních a zákaznických služeb.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Poskytování informací zákazníkům a vyřizování jejich telefonických dotazů
  • Potvrzování záručních listů, přijímání a vydávání reklamací zákazníkům, zpracování požadované dokumentace
  • Vyřizování zákaznické reklamace vůči dodavateli dle platné procedury
  • Přijímání, řešení a evidování zákaznických stížností dle platné procedury
  • Provádění a evidování operací souvisejících s vrácením zboží od zákazníků podle platných procedur společnosti
  • Prodej Tesco poukázek
  • Dodržování veškerých procedur pro manipulaci a tok hotovosti na provozovně.
  • Provádění denní kontroly a zaúčtování přijatých tržeb hotovostních i nehotovostních platidel dle platných manuálů a procedur
  • Na denní bázi vyčíslování a evidence mank a přebytků a kontrola hotovosti dle platných procedur

POŽADUJEME:

  • Zkušenosti na obdobné pozici - výhodou
  • Odpovědnost, samostatnost
  • Časovou flexibilitu – nerovnoměrně rozložená pracovní doba
  • Znalost práce na PC MS Office

NABÍZÍME:

  • Možnost pracovního růstu
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Firemní benefity

KONTAKT:

Zaujaly Vás naše hodnoty? Přijde Vám práce u nás zajímavá? Našli jste se v očekáváních, která máme?
Budeme rádi, když projevíte zájem. Stačí kliknout na tlačítko odpovědět nebo přijďte osobně na personální oddělení hyperamrketu Mělník.

Bez čeho se neobejdete?

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Kontakt

ID: 3028575  Datum zveřejnění: 24.4.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.