Odborník - vystavování zboží (Tesco Brno Bohunice)

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

V čem je práce v Tescu speciální?

Obchodní domy a hypermarkety Tesco nabízejí široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží.

Odborník - vystavování zboží (TESCO Brno Bohunice)

Pro náš hypermarket Tesco v Brně - Bohunicích hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Odborník - vystavování zboží

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

-Dodržuji pravidla procesu správného vystavování zboží dle pravidel společnosti a kontroluji, že jsou tato pravidla dodržována.
•-Řídím se pravidly správné rotace zboží (první dovnitř – první ven) a kontroluji jejich dodržování.
•-Kontroluji data minimální spotřeby s cílem minimalizovat ztráty.
-•Pravidelně kontroluji kvalitu zboží s cílem poskytnout zákazníkům tu nejvyšší kvalitu.
•-•Zadávám do systému kapacitu regálu/zboží.
•-Poskytuji podklady pro reporty využívané manažerským týmem, archivuji všechny požadované reporty.
•-Garantuji správné změny cen, eviduji tyto změny a kontroluji následnou výměnu regálových etiket na prodejní ploše.
-•Nacházím a řeším chyby na regálových cenových etiketách na prodejní ploše.

POŽADUJEME:

  • Výuční list
  • Praxe na pozici výhodou
  • Odpovědnost, samostatnost
  • Flexibilitu
  • Komunikační schopnosti
  • Znalost práce na PC
  • fyzickou zdatnost,

NABÍZÍME:

  • Možnost pracovního růstu
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Firemní benefity

Bez čeho se neobejdete?

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Kontakt

ID: 3057077  Datum zveřejnění: 12.5.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.