Programátor

TESCO SW a.s. (MPSV)

Místo práce
tř. Kosmonautů 1288, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2015-06-29
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:TESCO SW a.s., IČ 25892533
Pracoviště:tř. Kosmonautů 1288/1, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-06-29
Mzdové rozpětí:od 15000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: pokročilou znalost objektového programování a základní znalost objektové analýzy, znalost Microsoft .NET (C#, WPF, WCF, Silverlight), znalost Javascript (TypeScript, jQuery, jQueryMobile, výměnný formát JSON), znalost HTML5, CSS3 (znalost LESS výhodou), XML, základní znalost SQL databází (Microsoft SQL, Oracle), uživatelskou znalost MS Office, anglický jazyk (v rozsahu žádoucím pro studium odborné literatury), zodpovědnost, preciznost, logické uvažování, schopnost na sobě neustále pracovat, flexibilitu.
Nabízíme: zajímavé zaměstnání v dynamicky se rozvíjející oblasti, získání nových zkušeností se špičkovými produkty, perspektivu kariérového růstu, práci na zajímavých projektech, externí a interní vzdělávání, výborný pracovní kolektiv, motivující ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, zaměstnanecké výhody (např. stravenky, internet, telefon, fitness).
Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Poslední změna:2015-06-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 9132150749

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou