Sw tester

TESCO SW a.s. (MPSV)

Místo práce
tř. Kosmonautů 1288, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-07
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři softwaru (25120)

Pracoviště a kontakty

Firma:TESCO SW a.s., IČ 25892533
Pracoviště:tř. Kosmonautů 1288/1, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-07
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc.
POŽADUJEME: základní znalost SQL, .NET, Silverlight, HTML5, CSS; základní znalost administrace OS MS Windows; schopnost čtení případně ladění programového kódu (C#, JavaScript); znalost některého z testovacích SW výhodou; logické myšlení; komunikativnost, samostatnost, preciznost; SŠ nebo VŠ se zaměřením na informační technologie; AJ v rozsahu žádoucím pro studium odborné literatury.
NABÍZÍME: zajímavé zaměstnání v dynamicky se rozvíjející oblasti; získání nových zkušeností se špičkovými produkty; perspektivu kariérového růstu; práci na zajímavých projektech; externí a interní vzdělávání; výborný pracovní kolektiv; motivující ohodnocení; flexibilní pracovní dobu; zaměstnanecké výhody (např. stravenky, internet, telefon, fitness).
První kontakt POUZE mailem.

Poslední změna:2016-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 10701260773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou