Mechanik seřizovač - oživovač

TESLA BLATNÁ, a.s. (MPSV)

Místo práce
Palackého 644, 388 01 Blatná, Okres Strakonice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři mechanických částí energetických zařízení a elektropřístrojů (72337)

Pracoviště a kontakty

Firma:TESLA BLATNÁ, a.s., IČ 00375306
Pracoviště:Palackého 644, 388 01 Blatná

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Mechanik seřizovač - oživovač.

Hledáme zájemce o výše uvedenou pozici z řad absolventů středních či vyšších odb. škol, nebo zájemců s alespoň základní znalosti elektronických součástek a elektronik

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání - elektronika, elektrotechnika, elektromechanika
- alespoň základní znalost AJ (čtení technických výkresů a dokumentace)
Ostatní naučíme
Nástup je možný ihned, jedná se o práci jednosměnnou po dohodě i dvousměnnou.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování a oboustranné spokojenosti prodlužujeme na dobu neurčitou. Upřednostňujeme zájemce z Blatné a blízkého okolí.
Nabízíme velice zajímavou práci v prosperující ryze české soukromé firmě s dlouhodobou tradicí a perspektivou, slušné jednání,
závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, týden dovolené nad rámec ZP.
Nástupní mzda kolem 15 000,- Kč, konkrétní výše mzdy bude dohodnuta při osobním jednání na základě konkrétního vzdělání, zkušeností a dosavadní praxe.Po zapracování a oboustranné spokojenosti možnost dalšího zvýšení.
KONTAKT: Mgr. Jaromír Trpák - správní ředitel, tel. 383 415 380, mail: [email protected]

Poslední změna:2017-02-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Strakonice

číslo volného místa: 12086830792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou