Vodič Kamiónov, Anglicko

The Best Connection Group Ltd

Miesto práce
NG1 7DD, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 1800 GBP/mesiac, £9 denna zmena, £10 nocna zmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič Anglickej kamiónovej dopravy

Informácie o výberovom konaní

-nadcasy a vikendy su platenne extra
-Príspevok na transport/ travel scheme
-transport priamo z letiska/ autobusovej stanice ak je potrebny
-Voľné parkovacie miesta
-Spoločné stravovanie - canteen
-Každý zamenstnanec ma nárok na 28 dni plateného odpočinku v jednom roku
-sprostredkovanie ubytovania ak je potrebne, £150 deposid,£55- £65 najomne/tyzdenne
-BEZ AKÝCHKOĽVEK POPLATKOV AGENTÚRE ZA SPROSTREDKOVANIE!!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

The Best Connection Employment Group is a CORE supplier to
one of the world leader in logistics and supply chain management.

You will be working on behalf of one of Europe's leading specialist
electrical retailing groups based in Newark, Nottinghamshire

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Agentura The Best Connection ma 82 pobocik po celom Anglicku.
www.thebestconnection.co.uk

Prosim o zaslanie CV a my Vas budeme spatne kontaktovat.

Kontaktna osoba-
Veronika Misejova | Recruitment Manager
The Best Connection Employment Group
Facebook- https://www.facebook.com/veronika.misejova.1
Facebook Bussines page- https://www.facebook.com/tbceu/
Skype- tbc.veronika_misejova
Email- [email protected]
Mobile- 0044/7920 549573
Landline- 0044/1623 652624

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1806270  Datum zveřejnění: 18.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1600 - 1800 GBP/mesiac, £9 denna zmena, £10 nocna zmena