Pracovník v skladoch, Burton on Trent. Bez akýchkoľvek poplatkov agentúre!

The Best Connection Group Ltd

Miesto práce
Burton on Trent, Veľká Británia
Termín nástupu
August-September 2014
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1200 GBP/mesiac, £6.31-£6.99 plus priplatky/bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- balenie detskych hraciek a realizácia internetových objednávok
- vyzdvihnutie určeného tovaru a jeho expedícia
- práca s ručným skenerom a práca s PC
- manipulácia s tovarom (od 2-15 kg)
- vykladanie a nakladanie vozíkov
- etiketovanie
- pracuje sa priemerne 40 hodín/týždenne a viac (možné nadčasy)

- £6.50 -£6.90, podla vybranej zmeny
-denna 6-14.00
-poobedna 14-22.00
-nocna 22-6.00 (£7.50)
-nadcasy platenne nad 40 hodin (£9.75 na hodinu)
-platena dovolenku je mozne vybrat pocas Vianoc
-tyzdenne bonusy £16 bez vymeskanej zmeny
-moznost pernamentneho kontraktu s firmou
- Čisté pracovné prostredie
- Príspevok na transport/ travel scheme
- transport priamo z letiska/ autobusovej stanice ak je potrebny
- Voľné parkovacie miesta
- Spoločné stravovanie - canteen
- Každý zamenstnanec ma nárok na 28 dni plateného odpočinku v jednom roku
- sprostredkovanie ubytovania ak je potrebne, £150 deposid,£55- £65 najomne/tyzdenne
- BEZ AKÝCHKOĽVEK POPLATKOV AGENTÚRE ZA SPROSTREDKOVANIE!!!

Informácie o výberovom konaní

Ak Vas zaujala naša ponuka, kontaktovať nás možte na:

na emailovej adrese, kam možte zasielať svoje životopisy
[email protected]
www.facebook.com/VeronikaMisejova
skype name- TBCONSITE.NDTHORNCLIFFE

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

A RECOGNISED LEADER IN THE PROVISION OF THIRD PARTY WAREHOUSING AND LOGISTICS SERVICES

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Agentura The Best Connection ma 82 pobocik po celom Anglicku.
www.thebestconnection.co.uk

Prosim o zaslanie CV a my Vas budeme spatne kontaktovat.

Kontaktna osoba-
Veronika Misejova | Recruitment Manager
The Best Connection Employment Group
Facebook- https://www.facebook.com/veronika.misejova.1
Facebook Bussines page- https://www.facebook.com/tbceu/
Skype- tbc.veronika_misejova
Email- [email protected]
Mobile- 0044/7920 549573
Landline- 0044/1623 652624

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1816780  Datum zveřejnění: 10.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 900 - 1200 GBP/mesiac, £6.31-£6.99 plus priplatky/bonusy