Pracovník v skladoch so športovým oblečením v UK (aj bez znalosti jazyka) bez akýchkoľvek poplatkov agentúre! The Best Connection Group Ltd

The Best Connection Group Ltd

Miesto práce
NG20 8RY, Shirebrook, Veľká Británia
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Kazdy tyzden
Mzdové podmienky (brutto)
1400 - 1600 EUR/mesiac, 1 GBP = 1.3501 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naš klient so sídlom v Shirebrooku, v blízkosti Mansfieldu NG20 ma vedúce postavenie vo Veľkej Británii v oblasti maloobchodného predaja. Je vlastníkom mnohých svetovo známych športových i modných značiek.
Praca zahrna balenie a pikovanie sportoveho oblecia v teplych skladoch v Anglicku.

Ponúkame:

- celoročná práca garantovana, dlhodoby alebo kratkodoby kontrakt
- praca vhodna pre pary, zeny aj muzov nad 18 rokov
- fyzicky nenarocna praca, vhodna aj pre starsich ludi
- £6.50 za hodinu (od Oktobra £6.70!)
- 40 hodin platenych minimalne/tyzdenne
- Ranná smena 06:00 – 15:00, 9.00-18.00
- Poobedná smena 15:00 – 00:00
- Nočná smena 00:00 – 09:00
- Čisté pracovné prostredie
- transport do prace a z prace dostupny
- transport priamo z letiska/ autobusovej stanice zabezpeceny
- Voľné parkovacie miesta
- Spoločné stravovanie - canteen
- Každý zamestnanec ma nárok na 28 dni plateného odpočinku v jednom roku
- sprostredkovanie ubytovania ak je potrebne, bez depozitu a akychkolvek administratyvnych poplatkov
- BEZ POPLATKU AGENTÚRE ZA SPROSTREDKOVANIE PRACOVNEJ PONUKY

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nas klient, s ktorym spolupracujeme vznikol ako samostatný obchod v Maidenhead ako Mike Ashley Sports v roku 1982 a do dnešného dňa narástla vo VB na nielen najväčšieho predajcu športových potrieb, ale aj na predajcu číslo jeden. Reťazec Sportovych znaciek má v súčasnosti 470 obchodov v Europe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Agentura The Best Connection ma 82 pobocik po celom Anglicku.
www.thebestconnection.co.uk

Prosim o zaslanie CV a my Vas budeme spatne kontaktovat.

Kontaktna osoba-
Veronika Misejova | Recruitment Manager
The Best Connection Employment Group
Facebook- https://www.facebook.com/veronika.misejova.1
Facebook Bussines page- https://www.facebook.com/tbceu/
Skype- tbc.veronika_misejova
Email- [email protected]
Mobile- 0044/7920 549573
Landline- 0044/1623 652624

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2283618  Datum zveřejnění: 9.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1400 - 1600 EUR/mesiac, 1 GBP = 1.3501 €