Specialista kvality / technik kvality

The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Rychvaldská 360, 735 41 Petřvald, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech (21495)

Pracoviště a kontakty

Firma:The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o., IČ 27167313, http://www.candyplus.cz
Pracoviště:The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. - Petřvald, Rychvaldská 360, 735 41 Petřvald u Karviné

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:K POSÍLENÍ NAŠEHO TÝMU V ZÁVODĚ PETŘVALD U KARVINÉ HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA POZICI:
SPECIALISTA KVALITY / TECHNIK KVALITY

VAŠE ÚKOLY:
• Vypracování specifikací na jednotlivé výrobky dle požadavků zákazníka
• Kontrola a následná implementace požadavků legislativy ČR a EU nadřazená ČR
• Příprava podkladů k deklaraci pro hotové výrobky (pro specifikace, re-design)
• Správa systémů kvality v souladu s normami BRC, IFS, HACCP
• Zodpovědnost za hygienu závodu (GMP)
• Aktivní účast při auditech
• Vyhodnocování nedostatků při tvorbě a ověřování účinnosti nápravných opatření.
CO NABÍZÍME:
• Motivující pracovní a finanční podmínky;
• Příležitost k profesnímu růstu
• Práci v přátelském kolektivu;
• Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, stravenky)
• Nástup dohodou, možno ihned
POŽADUJEME:
• VŠ/SŠ vzdělání potravinářského směru
• Praxe min. 3 roky na pozici v oblasti kvality v potravinářství/ obdobných oborech
• Znalost systému kvality BRC a IFS (výhodou)
• AJ na komunikativní úrovni
• Uživatelská znalost PC
• Orientace v aktuální legislativě
• Samostatnost a aktivní přístup k práci
Písemnou žádost vč. strukturovaného profesního životopisu zasílejte pod uvedením označení Kvalita na emailovou adresu [email protected]

Poslední změna:2016-11-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11728940756

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání