Prodavač/ka podnikové prodejny praha letňany-provize z prodeje

The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Veselská 663, 199 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači potravinářského zboží (52232)

Pracoviště a kontakty

Firma:The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o., IČ 27167313, http://www.candyplus.cz
Pracoviště:The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. - Praha, Veselská 663, Letňany, 199 00 Praha 99

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRODAVAČ/KA –PODNIKOVÁ PRODEJNA OC LETŇANY
Společnost The Candy Plus Sweet Factory, je jednou z největších výrobců cukrovinek v České republice, patřící do nadnárodní skupiny Raisio Group, se sídlem ve Finsku. Candy Plus provozuje v ČR síť podnikových prodejen a konceptů značky PEDRO & JUICE GUMMY.
Do svého týmu nyní hledáme vhodného uchazeče na pozici Prodavač / ka podnikové prodejny.
Hledáme progresivního, pozitivního kandidáta, s velmi dobrým obchodním základem a chutí podílet se na dalším rozvoji společnosti.
Požadujeme:
• Pracovitost, prozákaznické chování, spolehlivost,
• Zkušenost s prodejem v potravinářství výhodou
• Časová flexibilita
• Samostatnost v rozhodování, zodpovědnost za výsledky
Nabízíme:
• stabilní zázemí a práci v úspěšné a dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Provize z prodeje
• Práci na HPP i DPP
• Nástup dle dohody, možno i ihned
Pro získání více informací kontaktujte personální oddělení, tel: 518 398 765, 596 589 115.
V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] případně [email protected]

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11743690770

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou