Obchodní controlling / back office

The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vítězná 200, 696 01 Rohatec, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky (33139)

Pracoviště a kontakty

Firma:The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o., IČ 27167313, http://www.candyplus.cz
Pracoviště:Vítězná 200/6, 696 01 Rohatec

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:K POSÍLENÍ NAŠEHO TÝMU V ZÁVODĚ ROHATEC HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA POZICI:
OBCHDNÍ CONTROLLING / BACK OFFICE
Pozice je vhodná zejména pro pečlivé, samostatné a iniciativní kandidáty s velmi dobrými znalostmi MS Excel a další controllingové nástroje.
VAŠE ÚKOLY:
Řízení a odpovědnost za aktuální data a informace v IS
Tvorba sales reportů o plnění prodejů
Controlling výsledků a nákladů obchodní divize
Kontrola faktur obchodních zástupců
Provádění a vyhodnocování inventur
Administrativní a informační podpora týmu obchodních zástupců a regionální manažery
Komunikace se sklady hotových výrobků
CO NABÍZÍME:
Motivující pracovní a finanční podmínky;
Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti;
Příležitost k profesnímu růstu a odborně přínosné praxi;
Práci v přátelském kolektivu;
Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování)
Nástup dohodou, možno ihned
POŽADUJEME:
SŠ vzdělání ( nejlépe ekonomického zaměření), pozice vhodná i pro absolventy
Pokročilá znalost PC (MS Office, Excel)
Analytické myšlení
Zkušenosti v oblasti FMCG a controllingu výhodou
Organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
Smysl pro detail, pečlivost,
Řidičský průkaz skupiny B
V případě Vašeho zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu: personalni@candyplus.

Poslední změna:2017-01-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 12061790727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou