Vedoucí skladu

The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Rychvaldská 360, 735 41 Petřvald, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí úředníků v logistice (33417)

Pracoviště a kontakty

Firma:The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o., IČ 27167313, http://www.candyplus.cz
Pracoviště:The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. - Petřvald, Rychvaldská 360, 735 41 Petřvald u Karviné

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:K POSÍLENÍ NAŠEHO TÝMU V ZÁVODĚ PETŘVALD HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA POZICI:
VEDOUCÍ SKLADU
Jsme perspektivní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnost se stálým růstem.
VAŠE ÚKOLY:
• Řídit tým skladníků (9 pracovníků ve směnném provozu)
• Zodpovědnost za bezproblémový chod skladu – příjem a uskladnění zboží, stejně tak i výdej zboží k expedici k zákazníkům
• Obsluhu VZV, NZV a paletového vozíku
• Odpovědnost za evidenci veškerého zboží a dokumentů
• Práci s PC – inventarizace zásob a zpracování všech inventarizačních zápisů
• Komunikace s externími sklady, i kolegy napříč společností
CO NABÍZÍME:
• Motivující pracovní a finanční podmínky;
• Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní;
• Práci v přátelském kolektivu;
• Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, SODEXO stravenky)
• Nástup dohodou, možno ihned
POŽADUJEME:
• SOU/SŠ vzdělání
• Zkušenost s vedením skladu min 2 roky
• Řidičský průkaz podmínkou (VZV výhodou)
• Spolehlivost, pracovitost
• Čistý trestní rejstřík
Písemnou žádost vč. strukturovaného profesního životopisu zasílejte pod uvedením označení Vedoucí skladu na emailovou adresu [email protected]

Poslední změna:2017-02-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 12082770760

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou