Účetní-junior

The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vítězná 200, 696 01 Rohatec, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o., IČ 27167313, http://www.candyplus.cz
Pracoviště:Vítězná 200/6, 696 01 Rohatec

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:K POSÍLENÍ NAŠEHO TÝMU V ZÁVODĚ ROHATEC HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA POZICI: "ÚČETNÍ-JUNIOR"
VAŠE ÚKOLY:
- Samostatné účtování opakujících účetních operací (přijaté a vystavené faktury, bankovní výpisy, pokladní doklady a dalších účetní operace)
- Příprava základních podkladů pro měsíční reporting, DPH a závěrkové práce;
- Vedení a účtování pokladních a bankovních dokladů
- Spoluúčast na měsíčních / ročních závěrkách
- Archivace dokumentů a správa dokumentů elektronických databází
- Vedení a účtování pokladny
POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání ekonomického zaměření
- předchozí zkušenosti se zpracováním účetnictví výhodou, nikoli podmínkou (pozice je vhodná i pro absolventy
- základní znalosti účetních postupů, orientace v problematice
- AJ mírně pokročilá úroveň
- Výborná znalost produktů MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
- Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost při vykonávání svěřené práce
ochota učit se novým věcem, flexibilita
CO NABÍZÍME:
• Motivující pracovní a finanční podmínky;
• Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti;
• Práci v přátelském kolektivu;
• Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování
• Nástup dohodou, možno ihned
VÁŠ životopis zasílejte pod uvedením označení ÚČETNÍ-JUNIOR na emailovou adresu [email protected]

Poslední změna:2017-02-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 12129810716

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou