Zástupce šéfkuchaře

THERMAL-F, a.s. (MPSV)

Místo práce
I. P. Pavlova 2001, 360 01 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2015-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šéfkuchaři v hotelových restauracích (34342)

Pracoviště a kontakty

Firma:THERMAL-F, a.s., IČ 25401726
Pracoviště:THERMAL - F, a.s. - OO1, I. P. Pavlova 2001/11, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-06-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme odpovídající vzdělání v oboru, praxi na pozici zástupce šéfkuchaře nebo vedoucího směny v hotelové restauraci, organizační a řídící schopnosti, zkušenosti s moderní gastronomií a aktivní zájem o obor, počítačovou gramotnost. Nabízíme adekvátní mzdové ohodnocení, možnost odborného růstu, benefitní programy pro zaměstnance, moderní pracovní prostředí, pro dojíždějící příspěvek na ubytování. Životopisy a motivační dopisy zasílat elektronicky na adresu [email protected]. Návštěvu na pracovišti je nutné sjednat předem na tel. 359 002 451.

Poslední změna:2015-03-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 8671610754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou