Kuchař výdeje jídel

THERMAL-F, a.s. (MPSV)

Místo práce
I. P. Pavlova 2001, 360 01 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kuchaři (512)

Pracoviště a kontakty

Firma:THERMAL-F, a.s., IČ 25401726
Pracoviště:THERMAL - F, a.s. - OO1, I. P. Pavlova 2001/11, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SPA HOTEL THERMAL přijde do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici kuchař výdeje jídel. Vašim pracovním úkolem bude obsluha rautových stolů, tj. doplňování jídel a komunikace s hosty.
Požadujeme vyučení v oboru kuchař nebo číšník, zájem o obor a o hosta, ochotu komunikovat s hosty v angličtině a ruštině, popř. němčině.
Nabízíme zázemí velké, moderní kuchyně v lázeňském hotelu, systém zaměstnaneckých benefitů, odpovídající mzdové ohodnocení a podporu dalšího profesního rozvoje. Jedná se o práci v děleně směně, od 6,30 do 15,30 a od 17,30 do 21,30 hod,krátký/dlouhý týden.
Žádosti o práci s životopisy možno zasílat na adresu [email protected], popř. doručit na pracoviště osobně po sjednání termínu schůzky předem na tel. 359 002 451.

Poslední změna:2017-04-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 12548350778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou