Masér/ka

THERMAL-F, a.s. (MPSV)

Místo práce
I. P. Pavlova 2001, 360 01 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
17800 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní maséři ve zdravotnictví (32553)

Pracoviště a kontakty

Firma:THERMAL-F, a.s., IČ 25401726
Pracoviště:THERMAL - F, a.s. - OO1, I. P. Pavlova 2001/11, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 17800 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: předem telefonicky, e-mailem
SPA HOTEL THERMAL přijme do svého týmu kolegyni na pozici masér.
Vzhledem ke složení naší klientely hledáme výhradně ženu.
Uchazečka by měla mít certifikát pro oblast zdravotnictví v oboru masér a měl by se dorozumět s anglicky a rusky hovořícími klienty. Jedná se o práci v turnusu krátký/dlouhý týden, 12 hod směny, 7,00- 19,00 hod. Popř. je možné sjednat pracovní dobu od 7,30 hod do 16,00 hod (po - pá). Smluvní mzda 16.400 Kč + osobní příplatek + výkonnostní prémie.
Nabízíme moderní pracovní prostředí, zaměstnanecké stravování za 1 Kč, odměny v závislosti na výkonech, pracovní poměr na dobu neurčitou.
Bližší informace budou poskytnuty při osobním jednání.
Žádosti o práci je možné zasílat elektronicky na adresu [email protected] nebo doručit osobně na pracoviště po sjednání termínu schůzky předem na tel. 359 002 451.

Poslední změna:2017-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 11376770713

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity