Asisten/ka zdravotního úseku

THERMAL-F, a.s. (MPSV)

Místo práce
I. P. Pavlova 2001, 360 01 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:THERMAL-F, a.s., IČ 25401726
Pracoviště:THERMAL - F, a.s. - OO1, I. P. Pavlova 2001/11, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SPA HOTEL THERMAL přijme na zdravotní úsek asistenta/asistentku zdravotního úseku.
Náplní práce je zajišťování objednávek zdravotnického materiálu a léků, zajišťování oprav a revizí zdravotních přístrojů, organizování práce na úseku, vedení administrativy úseku.
Vhodný uchazeč by měl mít znalosti odpovídající středoškolskému vzdělání, měl by ovládat dva cizí jazyky, nutná je vysoká PC gramotnost, znalost programu Lauryn výhodou, praxe na obdobné pozici ve zdravotnickém zařízení je výhodou.
Nabízíme zajímavou práci v moderním lázeňském hotelu, podporu při prohlubování kvalifikace, systém zaměstnaneckých benefitů.
Pracovní doba od 7,30 do 16,00 hod.
Žádosti o práci s životopisy zasílejte elektronicky na adresu [email protected], osobní doručení na pracoviště po sjednání termínu schůzky předem na tel. 359 002 451.

Poslední změna:2017-05-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 12736290703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou