Projektant -ka, konstruktér -ka

TigTech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Podvihovská 380, 747 70 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-01-20
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:TigTech s.r.o., IČ 28654293
Pracoviště:Podvihovská 380/12D, 747 70, Opava - Komárov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-01-20
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (ideálně strojní), vhodné i pro absolventy, znalost programu CAD ve 3D (nejlépe solidworks), CAM výhodou, znalost práce na PC, výborná znalost čtení technických výkresů podmínkou, samostatnost, zodpovědnost, rozhodnost, komunikativnost, ŘP sk. "B".
Pracovní náplň: tvorba konstrukčních výkresů a dokumentace, vizualizace, konstrukce jednoúčelových strojů a zařízení.
Mzda: nástupní 22.000 Kč + prémie dle kolektivní smlouvy, nástup možný ihned, KO: David Müller, email: [email protected], tel.: 773 886 284, nahlášeno 19.1.2015.

Poslední změna:2015-01-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 8321060708

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - autocad
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B