Pracovník/ce sekretariátu vedení společnosti

TIMA, spol. s r.o. - obchodně výrobní služby (MPSV)

Místo práce
Vančurova 477, 360 17 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:TIMA, spol. s r.o. - obchodně výrobní služby, IČ 40523284
Pracoviště:TIMA, spol. s r.o. - obchodně výrobní služby - 000, Vančurova 477/9, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary 17

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: domluvit předem na tel: 353 433 922.
Profesní životopis zasílat na e-mail: [email protected]
Požadavky: VŠ/SŠ stavebního nebo ekonomické směru, praxe min. 5 let, praxe ve stavební společnosti vítána,dobrá znalost práce na PC, orientace v podnikových systémech , základy účetnictví výhodou,ŘP sk. B
Pracovní doba: 7.00 - 15.30 hod.
Náplň práce: administrace stavebních a technologických zakázek, subdodavatelských a investorských smluv, fakturace provedených prací ,kompletace provozní dokumentace a nabídek veřejných zakázek, archivace dokumentů, sdílené zajištění provozu vedení sekretariátu vedení společnosti
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti-25 let od založení, možnost profesního růstu, zajímavé platové podmínky,příspěvek na stravování

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 11806940784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou