Application Developer . NET - Švýcarsko

Timone Management s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Wettingen, Švýcarsko
  • Nabízený plat (hrubého): 75000 - 85000 /měsíc
  • Druh pracovního poměru: živnost
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Pro našeho partnera ve Švýcarsku nedaleko Zürichu hledáme na dlouhodobější spolupráci Application Developera .NET, který má zkušenosti jako inženýr systémů s min.4-5 letou praxí v .NET.

Popis projektu:
- technický provoz a další vývoj aplikací v C #, Java, Visual Basic.NET, MS-SQL
- provozní objektově-orientované aplikace
- zaměření na zákazníka, týmovou pracovní schopnost a zájem o různorodou činnost
- kontakt se zákazníky

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Požadavky:
- dokončené vzdělání v oblasti informatiky
- dobrá znalost objektově orientovaného programování
- k Vašim silným stránkám patří dobré komunikační schopnosti (anglický jazyk) a máte týmového ducha
- praktické zkušenosti s Visual Studio 2008/2010 (VB.Net / C #) a Java
- velmi dobrá znalost datového modelování a programování databázových dotazů,výhodou MS SQL, MySQL, uložené procedury
- znalost pracovních postupů, navrhů a provedení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Timone je softwarová společnost působící na českém, německém a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Další oblastí je vývoj a distribuce vlastních produktů : marketingového programu CRM CompSale, ProjectManagementu a ContentManagementu.
Hlavní oblast působení společnosti
Informační technologie
Antala Staška 79A Zobrazit na mapě
140 00 Praha 4
ID: 1279167   Datum zveřejnění: 31.10.2013
Lokalita: Švýcarsko
Pozice: Programátor
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce