PHP Developer - sportovní weby

Timone Management s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývoj vlastních firemních webů zaměřených na sport z celého světa (specializované weby). Vhodné i pro programátory se zájmem o mobilní technologie a programování pro Iphone, Android a jiné.

Nástup možný ihned nebo dle dohody
Místo výkonu práce na Praze 5 - Nové Butovice
Nástupní plat 45 000 Kč + prémie a benefity
Práce na HPP, smlouva na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavé platové ohodnocení
- Rozmanitá práce u jedné z nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední Evropě
- Aktivní podpora vzdělávání a růstu kvalifikace v oboru (literatura, školení, semináře)
- Zaměstnanecké bonusy na základě výsledků hodnocení pracovního výkonu
- Práce v neformálním mladém kolektivu
- Příspěvky na stravování, rozšířená zdravotní péče o zaměstnance
- Nadstandardní prostředí moderních kanceláří na metru Nové Butovice, Praha 5

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zájem o sport a sportovní tématiku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1784177  Datum zveřejnění: 29.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 50000 Kč/měsíc